Rádi pro Vás uklidíme
+420 605 734 731
zavolat

O nás

Historie firmy

Společnost Úklidová firma LENA, s.r.o. byla založena v roce 2007 v Hradci Králové jako malá rodinná firma. Úklidové služby provádíme již od roku 1996. Realizovali jsme mnoho významných zakázek v oblasti předkolaudačního úklidu novostaveb zejména na území Královéhradeckého a Pardubického kraje.

Od roku 2007, kdy vznikají první webové stránky dochází k postupnému rozšiřování služeb, zejména v oblasti pravidelného úklidu společných prostor bytových domů, kanceláří, domácností a dále pokračování v předkolaudačním úklidu novostaveb.

2017 – představujeme nové webové stránky a nové služby. Nabízíme jako jediní na trhu pravidelný i jednorázový úklid společných prostor bytových domů také pro jednotlivé majitele a nájemníky bytů.

Díky kvalitním službám jsme získali zákazníky, pro které zajišťujeme úklid po mnoho let. Záleží nám na Vaší spokojenosti a dlouhodobé spolupráci s Vámi, veškeré požadavky plníme po vzájemné dohodě a dle Vašich představ.

Zajišťujeme pravidelný úklid společných prostor bytových domů, domácností, kanceláří, staveb, mytí oken, jednorázové úklidy bytů, atd. Abychom kvalitní, spolehlivou a pečlivou služby mohli nabízet, vyhledáváme a školíme zkušené zaměstnance, které práce baví a můžeme jim důvěřovat.

Provádíme pravidelné kontroly provedené práce, o provedeném úklidu je vždy proveden zápis do harmonogramu prací, který je součástí nabídky.

Zajistíme úklid v Pardubicích a Hradci Králové. Můžete se nás spolehnout!

 

Náš tým

Pracují pro nás především ženy na plný pracovní úvazek, které úklid baví, jsou pečlivé, spolehlivé a dokáží si poradit v jakékoliv situaci. Dále u nás pracují ženy na mateřské dovolené, velmi čiperné ženy v důchodu, studentky středních a vysokých škol. Také ženy a muži, kteří mají zájem o dlouhodobý přivýdělek při svém hlavním zaměstnání.

Všichni nosí modrá firemní trička podle, kterých je bezpečně poznáte. Garantujeme jejich bezúhonnost.

 

Na koho se můžete obrátit

 

Magdalena Šindlerová, DiS.

Jednatelka společnosti

- obchod, cenové nabídky, strategie, plánování, kontrola

+ 420 605 734 731

sindlerova@lena-uklid.cz

 

 

CHcete se stát součástí našeho týmu?

Chcete u nás získat stabilní přivýdělek po dobu studia, po dobu mateřské dovolené nebo sháníte přivýdělek k důchodu? Chcete u nás pracovat na hlavní či vedlejší pracovní poměr? Vaši práci se snažíme naplánovat podle toho kolik hodin chcete pracovat týdně. Zda máte čas v dopoledních či odpoledních hodinách. Je možné pracovat 2 hodiny týdně, ale také 20 a více hodin. Budete proškoleni, dostanete od nás vše potřebné pro zajištění úklidu na svěřeném místě a pracovní tričko. Vaše mzda se bude pobyhovat od 80 do 110,- Kč/hodinu. Spolehlivé a pečlivé pracovníky, kterých si velmi vážíme pravidelně odměňujeme. Čím? To je překvapení!

Je nutné absolvovat úvodní pohovor, doložit výpis z rejstříku trestu a životopis.

Těšíme se na Vás!

 

Napište nám...

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace